Pozvánka: Antonín Kratochvíl – Válečný fotograf

Již zítra, v sobotu 28. ledna 2012, se v brněnském Kongresovém centru Holiday Inn odehraje mimořádná akce – Antonín Kratochvíl bude vyprávět o svých zážitcích z fotografování v prostředí válečných konfliktů a oblastí postižených přírodními katastrofami. Zoner Press je partnerem této akce.

Antonín Kratochvíl je jednou z nejvýznamnějších osobností české dokumentární fotografie. Kromě krizových oblastí se zaměřuje také na fotografii portrétní a nešetrné využívání přírodních zdrojů. Za svou práci byl mnohokrát oceněn, jak u nás tak i v zahraničí, jmenujme alespoň cenu Infiniti pro Fotožurnalistu roku (1994) nebo dvojnásobné první místo na prestižní World Press Photo Amsterdam (2003).

Celá akce začíná v 9:00 v Kongresovém centru Holiday Inn, Zoner Press bude mít na místě stánek a nabízet fotografické publikace za výhodné akční ceny. Vstup je zdarma.

Pozvánka

Pozvánka

Poslední aktualizace 27. ledna 2012

21 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře