Soutěž Nikon kalendář 2017 vyzývá k hledání krás všedního dne

Letošní už osmý ročník fotografické soutěže s charitativním posláním Nikon kalendář se inspiruje projektem  #ElevateTheEveryDay, v níž evropská divize firmy oslovila čtyři fotografy, aby v nevzhledných šedavých parkovištích objevili poutavé scenérie. Soutěž je určena všem nadšencům fotografujícím s technikou Nikon.

Autor: Pavel Svoboda, finalista z loňského ročníku soutěžě

Autor: Pavel Svoboda, finalista z loňského ročníku soutěže

Soutěžní moto „Skryté krásy všedního dne“ tak vyzývá profesionály i amatéry, aby se pokusili najít vizuální potenciál i v těch nejobyčejnějších situacích a na těch nejobyčejnějších místech. Zájemci mohou fotografie posílat do soutěže až do 31. srpna. Na webu www.nikon-kalendar.cz pak najdou veškeré podmínky přihlášení a pravidla soutěže, včetně galerie snímků z letošního ročníku i těch minulých.

Celkem 50 snímků, které vybere odborná porota, bude prezentováno na výstavě v Nikon Photo Gallery na začátku roku 2017. Dvanáct nejlepších se pak stane součástí Nikon kalendáře na rok 2017 vydaného pouze v 111 výtiscích. Výtěžek z jejich dražby věnuje Nikon Nadaci Archa Chantal. Autor nejlepší fotografie získá poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 tisíc Kč.

Titulní fotografie: Vítěz loňského ročníku, Milan Fiala

 

Poslední aktualizace 24. července 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře