[Infografika] Zjednodušte si práci v ZPS X klávesovými zkratkami

Bolí vás někdy ruka z ustavičného klikání myší? Zjednodušte si život pomocí klávesových zkratek v Zoner Photo Studiu X! Vybrali jsme pro vás seznam těch nejdůležitějších, které vám práci s programem usnadní a zaměstnají i vaše ruce.

Zkratky jsme roztřídili a barevně označili tak, aby byly jednodušší pro učení. S použitím tohoto jednoduchého taháku budete brzy v Zoner Photo Studiu X upravovat snímky rychlostí blesku.

Základní úpravy obrazu (Správce a Editor)

Klávesové zkratky v Zoner Photo Studiu X.

Klávesové zkratky v Zoner Photo Studiu X.

Modul Správce

Klávesové zkratky v Zoner Photo Studiu X.

Modul Vyvolat

Modul Editor

Klávesové zkratky v Zoner Photo Studiu X.

Stáhněte si tahák a naučte se zkratky

Infografiku si můžete také stáhnout v PDF verzi pro tisk nebo jako tapetu na plochu. Klávesové zkratky tak budete mít neustále po ruce – buď vytištěné vedle klávesnice, nebo na ploše. Stačí kliknout na jeden z následujících odkazů:

Stáhnout v PDF

Stáhnout tapetu na plochu

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorTereza Krejčí

Grafička a krotitelka pixelů. O pixely Zoneru se starám od roku 2018. Více než focení mě baví následná editace fotografií, možná i proto se v modulu Editor cítím jako doma.

AutorMatěj Liška

Nejraději fotím lidi. Svatby, portréty, maturitní tabla, plesy… Vyhledávám protisvětlo, baví mě různé varianty svícení a používám raději kratší objektivy. Mám rád svůj Nikon, kytaru a kebab. Fotky najdete u mě na webu nebo na Facebooku.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *