Sdílejte fotky ze ZPS přímo na Facebook. Snadno, rychle a bez ztráty kvality

Stačí 6 kliknutí. Podívejte se, jak na sdílení fotek na Facebook

Facebook je nejrozšířenější sociální sítí a své fotografie na něj sdílí snad každý z nás. Pro sdílení fotek na Facebooku přitom nemusíte ani otevřít internetový prohlížeč nebo hledat snímky na disku. Stačí spustit Zoner Photo Studio, fotky upravit a rovnou je sdílet na Facebook. Ukážeme vám, jak na to.

Zoner Photo Studio umí s Facebookem komunikovat přímo. Veškerou práci s fotografiemi tak zvládnete na jednom místě. S pomocí ZPS vaše fotky:

  • stáhnete do počítače,
  • upravíte,
  • uložíte
  • a pak i nasdílíte na Facebook.

Sdílení fotografií na Facebook přitom zvládnete za několik vteřin. Velká výhoda sdílení ze Zoner Photo Studia spočívá v tom, že fotky nejsou uložené přímo na Facebooku, ale jsou sdíleny prostřednictvím Zoneramy. To má tu zásadní výhodu, že fotky neztrácí na kvalitě. Při klasickém nahrávání přímo do alb na Facebooku je ztráta kvality patrná.

Jak rychle sdílet fotky na Facebook

Postup je jednoduchý. Fotku označíte a v pravém panelu kliknete na Sdílet > Facebook. Stejným způsobem přidáte i víc snímků najednou. Stačí jen místo jedné fotografie označit víc obrázků.

Sdílení ze ZPS X na Facebook
Kliknutím na tlačítko Sdílet rozbalíte možnosti sdílení fotek.

Poté se před vámi otevře upozornění o vytváření odkazu a hned potom budete přesměrováni přímo na Facebook. Přidáte k albu popisek a případně nastavíte Soukromí. Klikněte na Zveřejnit na Facebooku a fotky publikujte.

Sdílejte fotky ze ZPS přímo na Facebook - sdílet
Napište komentář a sdílejte.

Na vaší zdi pak fotky vidíte takto. Název alba je standardně nastaven na Shared photos. Proto album rozklikněte a upravte ho.

Sdílejte fotky ze ZPS přímo na Facebook - zeď
Album na zdi.

Po rozkliknutí se dostanete na Zoneramu, kde jednoduše kliknutím na název album přejmenujete.

Pošlete fotku přes Messenger

Posílání fotek přátelům přes chat přímo na Facebooku je sice snadné, ale má svoje nevýhody. Facebook bohužel každou poslanou fotku zmenší a sníží její kvalitu. Šetří tak místo a zároveň zrychluje posílání. To je sice praktické, ne vždy se to ale hodí.

Pokud někomu potřebujete poslat fotky přes Facebook v lepší kvalitě, použijte Zoner Photo Studio.

Stačí kliknout na tlačítko Sdílet > Facebook Messenger. Program pak vytvoří album na Zoneramě a odkaz na něj odešle prostřednictvím Facebook Messengeru. Nemusíte se tak bát ztráty kvality.

Sdílení ze ZPS Messenger
Pošlete fotky v plné kvalitě.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMatěj Liška

Nejraději fotím lidi. Svatby, portréty, maturitní tabla, plesy… Vyhledávám protisvětlo, baví mě různé varianty svícení a používám raději kratší objektivy. Mám rád svůj Nikon, kytaru a kebab. Fotky najdete u mě na webu nebo na Facebooku.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *