Naučte se upravovat fotky v ZPS X – na listopadovém Setkání fotografů

Naučte se upravovat fotky v ZPS X - na listopadovém Setkání fotografů

Setkání fotografů je celorepublikový svátek pro všechny, kteří rádi fotí. Přijďte ho oslavit v sobotu 24. listopadu do KC Zahrada v Praze. Čekají vás tam nejen české a slovenské fotografické hvězdy, ale také tým Zoner Photo Studia, který vám předvede, jak upravovat fotky v ZPS X.

Setkáte se s námi nejen u našeho stánku, ale také v malém přednáškovém sále. Od tří do čtyř hodin odpoledne vás v něm bude čekat PR manažer Zoner Photo Studia Tomáš Gálik. Podělí se s vámi o zážitky z poznávací cesty po Karibiku a předvede úpravy krajiny a pouliční fotografie v Zoner Photo Studiu X. Těšte se na pokročilé úpravy pomocí křivek a lokálního kontrastu, ale také na pláže, karneval a ochutnávku dominikánského rumu!

Navíc vás na Setkání fotografů čeká i spousta známých fotografů, jako jsou například Robert Vano, Tomáš Třeštík, Libor Krsek, Libor Vaicenbacher, Antonín Lavrenčík, Andrej Macenauer nebo Pavel Krásenský. Připravené jsou také různé přednášky a workshopy, na kterých se můžete učit od opravdových odborníků.

A když se na akci přihlásíte už nyní, získáte slevu na vstupném 100 Kč.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *