Proměňte své fotky na přání. Máme pro vás rámečky na fotky ke stažení

Proměňte své fotky na přání. Máme pro vás rámečky na fotky ke stažení

Jak jednoduše a stylově změnit své fotky na přání k Vánocům nebo třeba k Velikonocům? Pomocí rámečků ke stažení! Nainstalujete je přímo do Zoner Photo Studia a pak už je jen v programu přidáte k vybrané fotce. Obyčejné snímky tak na pár kliknutí přizpůsobíte různým událostem.

Rámečky ke stažení do Zoner Photo Studia jsme vám na Milujeme fotografii nabídli už několikrát. Vždy ve spojení s nějakou událostí, ať už to byl Valentýn, Vánoce nebo třeba Den matek.

Nyní je pro poprvé máme naše rámečky na fotky ke stažení komplet. Stačí je jen uložit do počítače, nainstalovat a přidat k fotkám. V balíčku najdete tyto rámečky:

  • Černobílé
  • Barevné
  • Valentýnské
  • Velikonoční
  • Ke Dni matek
  • Halloweenské
  • Vánoční

Chci stáhnout rámečky

Jak rámečky použít

Jakmile rámečky na fotky stáhnete, spusťte instalační soubor a potvrďte první obrazovku tlačítkem Další. Rámečky se automaticky nainstalují do stejné složky, kde máte Zoner Photo Studio X. Cesta vypadá zpravidla takto: C:\Program Files\Zoner\Photo Studio 19.

Rámečky na fotky ke stažení do ZPS X: instalace rámečků.

Po nainstalování spusťte Zoner Photo Studio a najděte si fotografii, ke které chcete rámeček přidat. Poté ji otevřete v modulu Editor. Nyní klikněte na Úpravy a v záložce Efekty vyberte možnost Obálky.

Následně zvolte, jaký typ obálek chcete použít. Tedy například Vánoční.

Rámečky na fotky ke stažení do ZPS X: výběr rámečků.
Výběr vhodného rámečku v Zoner Photo Studiu X.

Mezi zobrazenými rámečky vyberte kliknutím takový, který se vám líbí nebo sedí k vaší fotografii nejlépe. Jednotlivé rámečky můžete ještě dál upravit – přizpůsobit poměrům stran obrázku, otočit nebo upravit jeho měřítko.

Rámečky na fotky ke stažení do ZPS X: fotka s rámečkem.
Fotografie s přidaným rámečkem.

Rámeček také snadno přidáte i na víc fotek najednou. Stačí přepnout do modulu Správce, označit požadované snímky a spustit Hromadné úpravy (Ctrl+Q). Poté klikněte na tlačítko +Přidat filtr… a vyberte obálky. A na pár kliknutí připravíte třeba celou kolekci vánočních přání.

Rámečky na fotky ke stažení do ZPS X: hromadné přidání rámečků.
Hromadné přidání rámečku na fotografie.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.