Proměňte své fotky na přání. Máme pro vás rámečky na fotky ke stažení

Jak jednoduše a stylově změnit své fotky na přání ke speciální příležitosti? Pomocí rámečků ke stažení! Nainstalujete je přímo do Zoner Photo Studia X a pak už je jen v programu přidáte k vybrané fotce. Obyčejné snímky tak na pár kliknutí přizpůsobíte různým událostem.

Rámečky ke stažení do Zoner Photo Studia jsme vám na Milujeme fotografii nabídli už několikrát. Vždy ve spojení s nějakou událostí, ať už to byl Valentýn, Vánoce nebo třeba Den matek.

V tomto balíčku máte naše rámečky na fotky ke stažení komplet. Stačí je jen uložit do počítače, nainstalovat a přidat k fotkám. V balíčku najdete tyto rámečky:

  • Černobílé
  • Barevné
  • Valentýnské
  • Velikonoční
  • Ke Dni matek
  • Halloweenské
  • Vánoční

Jak rámečky použít

Jakmile rámečky na fotky stáhnete, spusťte instalační soubor a potvrďte první obrazovku tlačítkem Další. Rámečky se automaticky nainstalují do stejné složky, kde máte Zoner Photo Studio X

Po nainstalování spusťte Zoner Photo Studio X a najděte si fotografii, ke které chcete rámeček přidat. Poté ji otevřete v modulu Editor. Nyní klikněte na Úpravy a v záložce Efekty vyberte možnost Obálky.

Následně zvolte, jaký typ obálek chcete použít. 

Výběr vhodného rámečku v Zoner Photo Studiu X.

Mezi zobrazenými rámečky vyberte kliknutím takový, který se vám líbí nebo sedí k vaší fotografii nejlépe. Jednotlivé rámečky můžete ještě dál upravit – přizpůsobit poměrům stran obrázku, otočit nebo upravit jeho měřítko.

Fotografie s přidaným rámečkem i textem.

Rámeček také snadno přidáte i na víc fotek najednou. Stačí přepnout do modulu Správce, označit požadované snímky a spustit Hromadné úpravy (Ctrl+Q). Poté klikněte na tlačítko +Přidat filtr… a vyberte obálky. A na pár kliknutí připravíte třeba celou kolekci velikonočních přání.

Hromadné přidání rámečku na fotografie.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *