Přijeďte na Setkání fotografů 2014

Fotografujete, rádi se necháváte inspirovat a chcete se učit od pokročilejších fotografů? Pak přijeďte příští sobotu do Prahy, protože se budete moct potkat jak s námi, tak s mnoha dalšími fotografy na nejrůznějších přednáškách a workshopech.

Celodenní festival fotografie se jménem Setkání fotografů každoročně pořádá pražský FotoInstitut.cz. Čekají vás diskuze, přednášky i možnost vyzkoušet si nejnovější fototechniku a hlavně Zoner Photo Studio 17. Aby nabyté fotoznalosti z vašich hlav nezmizely, budete si moct pořídit také fotografickou literaturu z vydavatelství Zoner Press. Takhle před Vánocemi ideální, co myslíte?

zpress

Za 250 Kč (nebo 350 Kč při platbě na místě) můžete navštívit množství přednášek, které probíhají od deváté hodiny ranní po celý den, až do 19:00. Program doplní i workshopy, kam se sice vstupné platí zvlášť, ale setkání s takovými fotografy jako je Robert Vano, Jan Šibík, nebo Petr Bambousek za to určitě stojí.

Pokud se chcete dozvědět více o Zoner Photo Studiu, přijďte za námi, nebo ještě lépe – navštivte některý z workshopů vedených lektory ze samotného FotoInstitutu. Ostatně pokud workshop nestihnete na Setkání fotografů, můžete kurz o práci se ZPS navštívit ve FotoInstitutu kdykoliv během roku.

Pro výhodnější vstupné na Setkání fotografů se registrujte zde.

Těšíme se na vás!

Poslední aktualizace 14. listopadu 2014

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Aja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Číst všechny články.

Komentáře