Premiéra filmu: L. A. People

Režie: Martin Přívratský, kamera: Dan Vojtěch, komentář: Tomáš Hanák. Potřebujete k pozvánce na premiéru nového dokumentárního filmu vědět víc? 

V pátek mi volá Dan Vojtěch a kromě (nejen etiketou povinných) dotazů, jak se kdo má a na čem zrovna pracuje, mě zve na premiéru jejich nového filmu z Města Andělů. Společně s Martinem Přívratským, který stojí za úspěšným dokumentem z prostředí FMX o českém motokrosovém jezdci Liboru Podmolovi, se pustili do dokumentu na pomezí portrétu a filmové básně.

Pozvánka na premiéru filmu L. A. People.

Každý den přichází do L.A. tisíce nových lidí odhodlaných prorazit a stát se úspěšnými, na druhou stranu každý den tisíce zklamaných lidí město opouští.

Dokument byl natáčen na digitální zrcadlovky Nikon D800 a D800E a kompakt Nikon Coolpix A. Díky propojení rozhovorů a časosběrných snímků zachycuje jedinečnou atmosféru jednoho z největších měst na světě.

Přijďte se společně se mnou podívat na to, jak se jim to povedlo.

Kde: Divadlo Dobeška, Jasná I 1181/6, Praha
Kdy: Čtvrtek 17. října 2013, v 19:00 hodin

FB událost zde. Vstupné je dobrovolné.

Udo Kier, foto: Dan Vojtěch.

Noční L.A., foto: Dan Vojtěch.

Josh Rodriguez, foto: Dan Vojtěch.

Alfred Darlington, foto: Dan Vojtěch.

Uvidíme se na premiéře!

Poslední aktualizace 15. října 2013

14 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Tomáš Slavíček

Téměř sedm let pracoval pro fotografický časopis DIGIfoto. Nyní se na volné noze živí psaním, focením, učením a propojováním textu s obrazem. Stále u něj platí, že potřebuje za svou prací vidět nějaký vizuální výsledek, byť by to měl být virtuální obraz prohlížený pouze na monitoru počítače. Osobní web.

Číst všechny články.

Komentáře