Premiéra filmu: L. A. People

Režie: Martin Přívratský, kamera: Dan Vojtěch, komentář: Tomáš Hanák. Potřebujete k pozvánce na premiéru nového dokumentárního filmu vědět víc? 

V pátek mi volá Dan Vojtěch a kromě (nejen etiketou povinných) dotazů, jak se kdo má a na čem zrovna pracuje, mě zve na premiéru jejich nového filmu z Města Andělů. Společně s Martinem Přívratským, který stojí za úspěšným dokumentem z prostředí FMX o českém motokrosovém jezdci Liboru Podmolovi, se pustili do dokumentu na pomezí portrétu a filmové básně.

Pozvánka na premiéru filmu L. A. People.

Každý den přichází do L.A. tisíce nových lidí odhodlaných prorazit a stát se úspěšnými, na druhou stranu každý den tisíce zklamaných lidí město opouští.

Dokument byl natáčen na digitální zrcadlovky Nikon D800 a D800E a kompakt Nikon Coolpix A. Díky propojení rozhovorů a časosběrných snímků zachycuje jedinečnou atmosféru jednoho z největších měst na světě.

Přijďte se společně se mnou podívat na to, jak se jim to povedlo.

Kde: Divadlo Dobeška, Jasná I 1181/6, Praha
Kdy: Čtvrtek 17. října 2013, v 19:00 hodin

FB událost zde. Vstupné je dobrovolné.

Udo Kier, foto: Dan Vojtěch.
Noční L.A., foto: Dan Vojtěch.
Josh Rodriguez, foto: Dan Vojtěch.
Alfred Darlington, foto: Dan Vojtěch.

Uvidíme se na premiéře!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorTomáš Slavíček

Téměř sedm let pracoval pro fotografický časopis DIGIfoto. Nyní se na volné noze živí psaním, focením, učením a propojováním textu s obrazem. Stále u něj platí, že potřebuje za svou prací vidět nějaký vizuální výsledek, byť by to měl být virtuální obraz prohlížený pouze na monitoru počítače.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *