Potkejme se na Setkání fotografů 2013

Jednou z nejpříjemnějších celorepublikových fotoakcí je již tradičně Setkání fotografů, organizované FotoInstitutem. Ani letos na něm nebude ZONER chybět, jak s prezentací Zoner Photo Studia tak bohatou nabídkou fotografických knih.

Již tuto sobotu 23. listopadu obsadí na celý den profesionální fotografové a fotonadšenci pražskou KC Zahrada. Bude se zde totiž konat podzimní Setkání fotografů, tradiční událost, na které máte možnost toho mnoho vidět, nakoupit a hlavně naučit se.

Hvězdy Setkání fotografů 2013
Hvězdy Setkání fotografů 2013

Celodenní program nabízí zajímavé přednášky a užitečné workshopy. Setkat se budete moci s Robertem Vanem nebo Honzou Šibíkem, velikány české fotografie. Robert Vano vám během fotografování Muže roku 2013 prozradí základy úspěšné portrétní fotografie, Jan Šibík zase na workshopu poradí, jak na tzv. street photo.

Mentory vám nebudou jen tito dva velikáni, naopak se můžete zúčastnit některého z dvou desítek workshopů – v nabídce je produktová fotografie, akt, fotografování zvířat i makrofotografie, nechybí ani kurzy práce se Zoner Photo Studiem. V přednáškách pak vévodí témata cestovatelská na straně jedné (Island, Borneo, Himálaje, polární kruh) a ryze praktická na druhé (tisk fotografií, správa barev, ochrana dat…).

Mimo program je Setkání fotografů také veletrhem, společnosti jako Megapixel či Fomei vám poradí a nechají vyzkoušet jejich skvělé kousky.

Hlavně ale budete mít možnost pořídit si před Vánocemi některou z nádherných knížek o fotografii a fotografování z nakladatelství Zoner Press. Doporučujeme novinku, která se záhy stala bestsellerem a které propadla i naše EvaNaučte se fotografovat ženy – 1000 dokonalých póz . Zároveň vám také budeme ukazovat novinky Zoner Photo Studia 16 a celkovou práci s programem.

Setkání fotografů je pro fotonadšence nejlepším způsobem jak strávit sobotu, zdokonalit se v řemesle a inspirovat se uměním.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *