Nový Nexus 6P se zařadil na třetí příčku žebříčku DxOMark

Společnosti Google a Huawei spojily síly a představili nový Nexus 6P s operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Výkonnost tohoto smartphonu v oblasti fotografie zaujala také organizaci DxO, která jej vyhodnotila jako třetí nejlepší zařízení pro mobilní fotografii na současném trhu s chytrými telefony.

Nexus 6P disponuje velkou 5,7palcovým displejem a 12,3Mpix zadním fotoaparátem se světelností f/2,0. Přední fotoaparát má rozlišení 8 Mpix. Novinka umožňuje také pořizovat 4K video, je vybavena laserovým autofokusem, LED bleskem, stabilizací nebo detekcí obličejů.

google-nexus-6p-209933

DxOMark chválí především velmi dobré zachování detailů při snímání za nízkých světelných podmínek, přesnost autofokusu či dobré barevné podání a vyvážení bílé na fotografiích z venkovního prostředí.

Cena a dostupnost produktu u nás zatím není známa. Od října se bude prodávat v obchodě Google Play, jehož divize s hardwarem není pro Českou republiku dostupná.

Poslední aktualizace 1. října 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře