Nikon představuje odolný kompakt Coolpix W100 stvořený pro letní výlety

V polovině léta přichází Nikon s kompaktním Coolpixem W100 ideálním pro výlety k vodě i pro nadšené dětské fotografy. Můžete se s ním totiž klidně ponořit až do hloubky 10 m pod vodou a je nárazuvzdorný. Vydrží pád až z 1,8 m, navíc je utěsněn proti prachu a odolá mrazu až do 10 °C.

nikon_coolpix_compact_camera_w100_marine_front--original

Uvnitř fotoaparátu najdete CMOS snímač s 13,2 megapixely. Objektiv disponuje 3× optickým zoomem (ekvivalentní rozsahu ohniska 30 až 90 mm) se světelností f/3,5–5,9. S funkcí SnapBridge můžete své fotografie automaticky přenášet do chytrého telefonu nebo tabletu a sdílet na sociální sítě. Fotoaparát také podporuje natáčení videa ve FullHD včetně stereofonního zvuku.

nikon_coolpix_compact_camera_w100_yellow_back--original

Výrobci kladli důraz na jednoduché ovládání. Coolpix W100 cílí také na nejmenší fotografy. Obsahuje speciální dětské menu, možnost přidávat různá razítka, či komiksové efekty. I samotný design přístroje tomu odpovídá, kromě střídmé stříbrné varianty se vyrábí v jasně růžové, žluté, modré a barevné obrázkové verzi. Doporučená prodejní cena činí 4 190 Kč.

 

Poslední aktualizace 7. srpna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře