Letní fotografická škola v Bystřici nad Pernštejnem

Zatímco v první dílně se budete učit dokumentovat pod vedením Marka Malůška na právě probíhající a na fotogenické momenty pestré Bystřické pouti, druhá dílna vedená Viktorem Kopaszem bude zaměřena na kreativní přístupy k focení krajiny a architektury.

Počet účastníků každé dílny je omezen na dvanáct fotografů bez ohledu na jejich pokročilost či věk. Cena celovíkendového kurzu je sympatických 1 800,- Kč, přičemž máte nárok na 50% slevu, pokud jste se zúčastnili soutěže  Bystřická zrcadlení.

Pokud tedy chcete strávit příjemný víkend ve společnosti stejně fotografií zasažených jedinců a něco se naučit, můžeme Letní fotografickou školu doporučit.

Více informací o celé akci naleznete na webových stránkách Letní fotografické školy.

Pozvánka na Letní fotografickou školu

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *