Kurzy a workshopy na měsíc květen

U nás v ZONERu se naučíte nejen správně pracovat se Zoner Photo Studiem, ale také vaším kompaktním fotoaparátem nebo zrcadlovkou. Také v květnu vám proto nabízíme širokou nabídku bezkonkurenčních fotografických kurzů. 

Květen začíná státním svátkem, ale hned poté se náš program rozjíždí ve velkém. Hned druhého vás čeká kurz Základní úpravy fotografií v Zoner Photo Studio. Jeden z našich nejpopulárnějších kurzů prochází naprosté základy práce se Zoner Photo Studiem.

Přesně o týden později si s vámi projdeme fotografie krajiny. Ukážeme vám ideální postup při úpravě fotek z této specifické kategorie a mnohem víc. Dokonce si můžete přinést vlastní fotky, úpravu vám ukážeme v poslední části kurzu přímo na nich.
Kurz Krajina je totiž úplně nový a vzhledem k tématu od něj očekáváme velký zájem.

Desátého května se sejdeme všichni ve Svitavách. Bude zde probíhat třetí celodenní FOTOden, naplněný po okraj zajímavými přednáškami a workshopy. Více informací jsme psali v tomto článku.

Nejen pro ty, kteří se ptají, jestli budou v Zoneru vrstvy, je určen kurz Detaily práce s výběry, maskami a vrstvou v ZPS. Ať chcete na černobílé fotce barevnou květinu nebo dělat pokročilé retuše, bez práce s maskami a vrstvou se neobejdete. Jedná se o fascinující tématiku, která otevírá dveře do nové úrovně práce v Zoner Photo Studiu.

Ve čtvrtek 23.5. si budeme ukazovat publikování fotek ve videu na DVD. Kurz je určen všem zájemcům o přípravu prezentačního videa, ať už jde o ukázky fotografií z dovolené nebo třeba produkce firmy.

Poslední kurz v květnu vychází na sobotu. Fotografická sobota je jako vždy celodenní, obsahuje jak fotografickou část (v praxi, venku, s lektory!), tak část zpracování získaných fotografií v počítači. Tentokrát jsme si pro vás připravili zajímavé téma Panoramatické fotografie.

Doufáme, že si z naší nabídky vyberete, pokud byste ale měli zájem o uspořádání kurzu ve vašem městě, jakékoliv dotazy nebo nápady, neváhejte se nám ozvat na miroslav.kucera@zoner.cz.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *