Kurz Zoner Photo Studia pro pokročilé – Praha

Nejspíš víte, že jsme začali nabízet kurzy ZPS. Většina z nich jsou večerní kurzy, konané v sídle ZONER software. Pokud jste ale z Prahy nebo blízkého okolí, nemusíte zoufat. Náš dlouholetý partner školící středisko IDIF vypsalo celodenní školení práce se Zoner Photo Studiem.

Kurz můžeme doporučit i proto, že vyučujícím bude Milan Kylar, interní lektor ZONERu, který má běžně na starosti velké multilicenční zákazníky – úřady či nadnárodní společnosti.

Pokud vás tedy láká možnost se něco nového naučit a zdokonalit se nejen v postprodukci, ale také v celkovém fotografickém workflow, neváhejte a přihlašte se na tento kurz:

Zoner Photo Studio 15 PRO pro Pokročilé, Praha 30.3.2013

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *