Chcete se podílet na vývoji nejznámějšího českého editoru fotek? Staňte se testerem Zoner Photo Studia X

hledáme testery Zoner Photo Studia

Každá velká aktualizace před zveřejněním prochází důkladným testováním. Nyní bychom do testování rádi zapojili další uživatele Zoner Photo Studia X, kteří díky tomu budou moci nahlédnout pod pokličku toho, co pro naše uživatele připravujeme. 

Jste to vy, koho hledáme? Ideálním testerem je aktivní uživatel ZPS X s platnou licenci, může mít zkušenosti i s jinými programy na úpravu digitální fotografie či staršími verzemi Zoner Photo Studia a případně i s betatestováním. 

Editor fotek,
který nezná hranic
Stáhněte

Jako uživatel/ka asi víte, že velké aktualizace zveřejňujeme na jaře a na podzim. Co by to pro vás znamenalo? V únoru a v srpnu od nás dostanete k dispozici neveřejná sestavení Zoner Photo Studia X. V aplikaci ZPS X Beta a jejich nejnovějších verzích byste v rámci svých úprav fotografií testoval/a všechny připravované novinky a vylepšení nadcházející aktualizace. K dispozici byste měl/a i náš interní systém, do kterého se evidují případná chybová hlášení. 

Odměnou pro aktivní betatestery je podíl na vývoji nejznámějšího českého editoru fotek. Při aktivní spolupráci třeba i něco navíc.

Pokud se chcete zapojit, napište nám pár řádků o sobě na beta@zoner.com.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorEva Krušoftová

Jako šéfredaktor magazínu Milujeme fotografii pro vás připravuji články ze světa fotografie, postupy pro úpravy fotek i novinky z vývoje editoru Zoner Photo Studia. Čerstvě po dokončení školy jsem vedla fotokroužky pro děti a dospělé a fascinoval mě starý proces tvorby fotografie. Někdy něco málo napíšu a občas něco fotím, ale aktuálně mě nejvíce baví tvořit pro vás obsah magazínu.