Přijďte na Fotomejdan a vyzkoušejte si cosplay focení se Zdeňkou Vrátnou

Přijďte za námi na pilotní ročník Fotomejdanu, který se uskuteční 12. 9. 2020 v Ateliéru v továrně v pražských Modřanech. Na rozmanitých workshopech a přednáškách se dozvíte, jak fotit boudoir, architekturu nebo cosplay a zjistíte i jak na úpravy v Zoner Photo Studiu X. 

V ateliéru se potkáte třeba s fotografem Františkem Konopou, který si pro návštěvníky připravil workshop i přednášku. František fotkami vypráví příběh a tento přístup se snaží přenést i na své studenty. Mezi lektory budou také Jarda Šimandl, Edita Bízová nebo Jirka Píša alias Pražský fotograf.

Díky široké škále témat od architektury po výtvarný portrét si každý fotonadšenec přijde na své. Nebude chybět ani talentovaná ambasadorka Zoner Photo Studia Zdeňka Vrátná, která ve svém workshopu přiblíží fascinující a hravé téma cosplay. V přednášce ve 12 hodin se pak zaměří na to, jak fotky co nejlépe upravit v programu Zoner Photo Studio X.

Workshop Fotografování Cosplay se Zdeňkou Vrátnou začíná v 9:30. Dlouho ale neotálejte, kapacita je omezená, tak se rovnou přihlašte zde.

Komorní prostory Ateliéru v továrně umožňují pořádání workshopů v malých skupinkách, ideálních pro osobnější přístup vyučujícího a studentů. Na workshopech se potkáte kromě zmíněných jmen také se skalními lektory ateliéru, se kterými se pocvičíte ve street fotce, focení módy nebo focení psů. 

Vstupenky na Fotomejdan zakoupíte zde a nezapomeňte se včas registrovat i na vybraný workshop, dokud jsou místa!

Veškeré potřebné informace se dočtete na stránkách Ateliéru v továrně.

Připojte se také k události na Facebooku!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *