ZONER pořádá 1. Brněnský FotoMaraton

Největší fotografická akce v Brně, kterou byste si neměli nechat ujít. Ukažte svoji schopnost fotografovat podle zadání, zúčastněte se a vyhrajte některou ze zajímavých cen!

Brněnský FotoMaraton je jedním ze série FotoMaratonů 2013, které proběhnou 8. 6. v Praze, 15. 6. v Brně a 14. 9. na Šumavě. Úkolem bude během pěti hodin vyfotografovat sérii snímků na zadaná témata.

Program soutěže:

ZONER software, a.s., Nové sady 18, Brno:

9:00–11:00 – Registrace účastníků

Prostory střední školy informatiky, Čichnova 23, Brno:

14:00–16:00 – Odevzdání úkolů
14:00–18:00 – Přednášky, workshopy a prezentace partnerů
18:00–19:00 – Slavnostní vyhlášení vítězů

Součástí FotoMaratonu bude i program složený z přednášek a workshopů, kterých se mohou zúčastnit jak soutěžící, tak i ostatní fotografická veřejnost. Mezi workshopy nebude chybět poradna pro populární Zoner Photo Studio, postupy při úpravách fotografií, fotografování portrétů nebo rodinná fotografie. Průběžně od 12:00 do 19:00 bude k dispozici prezentace partnerů, prodej fotografické literatury a ukázka kreativní tvorby fotoalb – scrapbook.

Podrobný program a možnost registrace najdete na stánkách www.fotoden.cz!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *