FOTOEXPO 2015

Významný fotografický veletrh FOTOEXPO se v sobotu 17. října konal v pražském Národním domě na Vinohradech a my jsme tento takřka fotografický svátek nemohli vynechat. Mohli jste si totiž vyzkoušet nové Zoner Photo Studio 18.

V letošním roce jste nás mohli najít téměř v samém středu hlavního sálu společně s knihami od Zoner Pressu a s mnoha dalšími výrobci fototechniky a fotografického příslušenství nebo poskytovateli služeb.

DSC_4039

Kromě toho si na akci mohl každý fotograf prohlédnout tvorbu dalších fotografů, vzdělat se na některé z mnoha přednášek nebo workshopů a také si vyzkoušet fotografování modelek, kterých bylo na veletrhu více než dost.

DSC_2124 DSC_2117 DSC_2100

Děkujeme za váš zájem

Mile nás potěšilo, že jste za námi chodili s dotazy, připomínkami a pochvalami. U našeho stánku se zastavilo mnoho fotografů, kteří Zoner Photo Studio ani neznali a o to víc jsme byli rádi, že se jim program zalíbil.

Některé z připomínek návštěvníků jsme se snažili vysvětlit, ty ostatní jsme si zapsali a předáme je našemu vývojovému týmu.

stanek

V případě, že budete mít k Zoner Photo Studio 18 jakékoliv otázky, připomínky nebo i pochvaly, napište nám prosím na podpora@zoner.cz. Budeme za zpětnou vazbu rádi.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *