FOTOden – poslední místa

Nejspíš již víte o prvním Zoner FOTOdni, který se koná ve středu 5. září v KC Zahrada v Praze. Tato událost vyvolala oprávněný zájem mnoha z vás, proto bychom vás rádi informovali o obsazenosti jednotlivých praktických workshopů, které se dají přikoupit k registraci.

Asi nikoho nepřekvapí, že nejrychleji nám mizí místa na lekce Roberta Vana, týkající se portrétní fotografie. V tuto chvíli zbývají poslední místa v termínu 15:30-17:00.

I druhý portrétní workshop v nabídce, vedený Romanem Sejkotem, se plní, jeden termín (14:30-16:00) je pryč a ostatní mají poslední volná místa. Ani v tomto případě neváhejte a co nejdříve se registrujte.

Poslední volný workshop nabízí také Jan Pohribný, pokud vás zajímá focení skla a průhledných předmětů, rozhodně si nenechte ujít možnost podívat se Janu Pohribnému pod ruce.

Velice nás potěšil i váš zájem o workshopy Zoner Photo Studia pod vedením Pavla Kristiána, i v tomto případě radíme rychlé rozhodování, téma Zoner Photo Studio a správa barev nalákal spoustu fotografů a zbývá nám pár posledních míst.

Kompletní seznam workshopů naleznete na internetových stránkách Zoner FOTOdne, pokud je workshop plný nepovolí vám systém registrace na stránkách Zoner Press si ho zakoupit.

Pokud pořád váháte nad účastí nebo tím, který workshop si zaregistrovat, možná vám v rozhodování pomůže můj článek shrnující, proč si první Zoner FOTOden nenechám ujít já.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *