16. Filmový festival brněnské Fakulty informatiky letos i v Univerzitním kině Scala

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity pořádá  20. května již šestnáctý ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky, zaměřeného na všechny milovníky krátkých filmů. K vidění budou ty nejlepší filmy z produkce studentů Masarykovy univerzity. Vstup na festival je zdarma.

Filmový festival Fakulty informatiky je soutěžní přehlídkou snímků z produkce studentů MU, především pak těch, kteří mají zapsané předměty věnující se filmové řeči.

Tradičním místem konání jsou prostory Fakulty informatiky, nově se pak snímky budou promítat také v Univerzitním kině Scala. K tomuto kroku vedly pořadatele nejenom kapacitní důvody, ale především pak snaha oslovit i studenty z ostatních fakult. Pro návštěvníky budou připraveny promítací sály o celkové kapacitě přes tisíc míst, v jednom ze sálu budou promítány anglické titulky.

Více informací najdete na webu festival.fi.muni.cz.

Poslední aktualizace 22. dubna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Aja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Číst všechny články.

Komentáře