Vyhráli jsme TIPA World Awards! ZPS X je oficiálně nejlepším editorem na světě

Prestižní ocenění od TIPA World Awards míří do Brna! Zoner Photo Studio X obstálo v celosvětové konkurenci a získalo od organizace TIPA titul nejlepšího softwaru pro zpracování fotografií.

Pokud používáte Zoner Photo Studio X, můžete si teď být ještě více jisti, že jste si vybrali správně. Asociace TIPA, která sdružuje 25 předních světových fotografických časopisů, mu totiž udělila ocenění za nejlepší editor fotek pro rok 2021.

Co je TIPA?

Organizace TIPA patří mezi přední hráče světového fotografického průmyslu. Každoročně uděluje jedny z nejprestižnějších fotografických ocenění za nejlepší produkty z oblasti fotografie. Její aktivity ale rozdáváním cen zdaleka nekončí. TIPA platí za autoritu, jejíž hlas si rády vyslechnou i ti největší hráči na fotografickém trhu.

V čem je ZPS X nejlepší?

Chvála ze strany TIPA míří především na široký záběr Zoner Photo Studia X a jeho uživatelskou přístupnost. Členům TIPA se líbilo například to, že ZPS X pokrývá kompletní fotografické workflow a obsahuje množství nepostradatelných nástrojů a možností úprav. To vše v podobě, která je přehledná a uživatelsky přívětivá. A navíc ve skvělém poměru ceny a kvality. Ocenění se dočkal i rozsah nabízených služeb. Kromě editoru fotek totiž uživatel získává i prostor v cloudovém úložišti a možnost naplno využívat galerii Zonerama.

„Pokládáme toto ocenění za velký úspěch, ale hlavně je to pro nás jasný důkaz, že Zoner Photo Studio X je v zahraničí plnohodnotně postaveno vedle zatím světoznámějších konkurentů. Naši pozici potvrdí hned podzimní aktualizace, ve které chystáme velké novinky.“

Michal Prouza, ředitel softwarové divize firmy ZONER software.

A co to vlastně znamená?

Znamená to, že vývoj Zoner Photo Studia X byl a je správným rozhodnutím. Je to doklad o tom, že jdeme správným směrem a svým uživatelům umíme nabídnout řešení pro práci s fotkami, které obstojí i v extrémně tvrdé mezinárodní konkurenci. 

A nemusíte se obávat, ve vývoji budeme pokračovat a neustále přicházet s vylepšeními, která budou Zoner Photo Studio X posouvat kupředu.

Že ještě nevíte, jak nejlepší editor fotek na světě vypadá? Stáhněte si Zoner Photo Studio X na 7 dní zdarma a vyzkoušejte si ho na vlastní kůži.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJaroslav Krézek

Baví mě digitální i analogová fotka, barevná i černobílá. Občas mě s foťákem můžete potkat na koncertě nebo festivalu, ale plastový kompakt na kinofilm mám u sebe skoro pořád. Moje fotky najdete třeba na mém instagramu https://www.jardafoti.cz/.

Komentáře (2)

  1. Na to nepotřebuji TIPA, abych si myslel o Zoneru, co o něm vím. A nebude tolik těch, co to mohou říct s takovou jistotou, protože mě najdete mezi prvními uživateli tohoto editoru, od jeho vzniku v Brně. Až na zanedbatelnou epizodku, žijeme spolu v dokonalé symbióze. Už jen Photoshop a Zoner, přičemž ten druhý skvěle vyřešil dávkovou neohrabanost toho slavnějšího :-).
    Prostě Zoner a nikdy jinak :-), nedejte se sežrat.
    Jary

  2. Děkuji za Vaši práci a jsem na Vás patřičně hrdý.
    Pokoj a dobro!
    Robert Beníček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *