Zoner Photo Studio 13 získalo ocenění TIP REDAKCE PC Revue

V časopise vyšel dvojstránkový článek o Zoner Photo Studio 13, na přiloženém DVD pak můžou čtenáři najít videorecenzi a zkušební verzi na 30 dní zdarma. Celkově náš produktu obdržel ocenění TIP REDAKCE s pojmenováním ZPS 13 – správce fotografií s užitečnými funkcemi.

Závěrečný verdikt časopisu PC revue zní : „Zoner Photo Studio 13 urobilo opäť krok vpred a prináša medzi malými zlepšeniami aj podstatné zdokonalenia. V jednotlivých funkciách vidíme veľký potenciál a spokojní budú používatelia, ktorí upravujú obrázky, aj tí, ktorí chcú ZPS použiť ako nástroj na publikovanie kalendárov, pohľadníc, galérií HTML alebo jednoducho akýchkoľvek digitálnych alebo tlačových výstupov. Pridané novinky využijú začiatočníci aj profesionáli. Po celkovom pohľade na funkcionalitu možno konštatovať, že používateľ získa nástroj, ktorého cena je vzhľadom na jeho možnosti veľmi nízka, o cene upgradu z predošlej verzie ani nehovoriac.jpg“

Poslední aktualizace 12. listopadu 2010

21 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Michal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Číst všechny články.

Komentáře