ZONER zve na scuk cestovatelů

„Cestovatelské scuk“ je název festivalu, který již po dvacáté přiláká milovníky dobrodružství a vzdálených krajin. Bohatý program nabízí kromě tradičních komentovaných promítání fotek také cestopisné filmy, výstavy a koncerty. Těšit se můžete dokonce na cestovatelský maškarní bál. Proběhne také vyhlášení cestovatelské fotosoutěže „Hlad je nejlepší kuchař…jpg“, její výherci budou odměněni programem Zoner Photo Studio 14 PRO.

Vstupenky se platí na jednotlivé akce, nemusíte tak absolvovat celý program, ale zúčastnit se jen vámi vybraných částí festivalu.

Celý program, informace o místech konání a možnosti zakoupení vstupenek najdete na stránkách festivalu: http://www.kudrna.cz/scuk/.

ZONER software a CK Kudrna jsou dlouholetými partnery, cestování a fotografie šli totiž vždy ruku v ruce.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *