Zoner Photo Studio X na CES Unveiled Prague a FOTOEXPO

Minulý týden jsme se zúčastnili hned dvou akcí, na kterých jsme zájemcům předvedli nové Zoner Photo Studio X, proto chceme poděkovat všem, kdo si přišli nové ZPS vyzkoušet.

CES Unveiled Prague

„CES je místem, kde se setkávají společnosti z celého světa, které jsou úspěšné v oblastí spotřebních technologií.“ Veletrh pořádaný Asociací spotřebních technologií (Consumer Technology Association – CTA) s téměř padesátiletou tradicí má domovinu ve Spojených státech a v posledních letech se jeho menší odnože konají i v dalších světových městech pod názvem CES Unveiled.

Letos se CES podíval i do Prahy a vybrané firmy tak měly možnost představit své produkty českým i zahraničním investorům a novinářům. Na CES Unveiled Prague zavítal i samotný Gary Shapiro, prezident a CEO Asociace spotřebních technologií a spolu se svými kolegy se snažili nalákat na světový CES, který se v lednu příštího roku koná v Las Vegas. Ačkoliv Zoner Photo Studio se následujícího CES nezúčastní, určitě nezapomeňte sledovat začátkem ledna aktuality v českých médiích, protože na veletrhu určitě budou představené opravdu zajímavé technologické novinky.

img_9591
Také Gary Shapiro, prezident Asociace spotřebních technologií se zajímá o Zoner Photo Studio X.

FOTOEXPO 2016

Čtvrtý veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO se konal v sobotu 22. 10. na pražských Vinohradech. Akce charakterem byla zcela jiná než CES Unveiled, ale pro širokou veřejnou zajisté příjemná. Návštěvníci mohli navštívit desítky přednášek a workshopů a vyzkoušet si i ty největší novinky výrobců fototechniky. Veletrhu se zúčastnila téměř třicítka vystavovatelů, proto děkujeme všem fotografům, kteří se u našeho stolku zastavili a ZPS X pochválili, vyzkoušeli nebo zakoupili.

fotoexpo2016_1
Návštěvníci veletrhu FOTOEXPO měli možnost vyzkoušet si Zoner Photo Studio a zakoupit publikace od vydavatelství Zoner Press.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *