Zoner Photo Studio je prvním českým dárcem v programu TechSoup

ZONER software se stal prvním český dárcem v programu TechSoup, který má za cíl pomoci činnosti neziskového sektoru na celém světě. Jsme tak součástí světově největší iniciativy na podporu využívání nejmodernějšího softwaru i ve veřejně prospěšných společnostech.

Naše společnost, ZONER software, působí na českém trhu rovných dvacet let. Přes deset let se věnujeme digitální fotografii. Patříme mezi špičku nejen v České republice, ale i ve světě (ZPS se zařadil mimo jiné mezi 10 nejlepších fotoeditorů podle prestižního Cnetu).

Jako nedílnou součást našeho byznysu a úlohu vyplývající z našeho postavení na trhu bereme také aktivity vedoucí k popularizaci amatérské a poloprofesionální fotografie, vzdělání v oblasti správné práce s digitálními snímky či pomoc těm, kteří měli v životě méně štěstí.

Proto jsme v minulosti podpořili mnoho veřejně prospěšných organizací, zejména pak organizace zabývající se postiženými nebo na druhé straně fotografické a kulturní spolky. Rozhodli jsem se udělat další krok a darovat licence Zoner Photo Studia neziskovkám plošně, skrze projekt TechSoup.

Zoner Photo Studio je pro potřeby neziskovek pracujících s fotografiemi ideálním nástrojem. Pokrývá celé fotografické workflow, od stažení fotek do počítače, vyspělou organizaci, snadné úpravy až po sdílení s klienty či spolupracovníky. Díky své univerzálnosti je v České republice nejpopulárnějším programem na práci s digitální fotografií.

Registrace neziskové organizace do programu TechSoup Česká republika zabere jen několik málo minut, je zdarma a zcela nezávazná. Kromě Zoner Photo Studia nabízí program neziskovkám přístup k celé škále IT řešení.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *