Vsetínský FOTOmaraton 2012

ZONER software je už po několikáté sponzorem výjimečné fotografické akce – Vsetínského FOTOmaratonu. Principem fotografické soutěže je, že z několika témat se vylosuje jedno a soutěžící mají dvě a půl hodiny na to, pořídit snímky s danou tématikou. Letošním losem a soutěžním tématem byl Vsetín v pohybu a maratonci se tak vydali do nitra města postihnout dynamiku života ve Vsetíně. Nejlíp se se zadáním poprali: Aleš Mikuláštík (1. místo, Jasenná), Josef Londa (2. místo, Liptál) a Ondřej Smolka (3. místo, Lešná).

Ani letos nebyli účastníci ochuzeni o výhry ve formě knih našeho nakladatelství Zoner Press a našeho programu na práci s fotografiemi.

Doufáme, že si výherci užijí ceny, a přejeme poraženým více zdaru příští rok. Vsetínským organizátorům gratulujeme k úspěšnému třetímu ročníku a už teď se těšíme za rok na shledanou.

O prvním pražském fotomaratonu, který se bude konat tuto sobotu, jsme vás informovali v posledním Pátečku.

Fotografie účastníků ala třídní fotka
Ceny pro výherce FOTOmaratonu

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *