VirtualPhotographer: Další sada filtrů pro Zoner Photo Studio

O možnostech nových automatických filtrů v ZPS jsme zde na blogu už několikrát psali. Tentokrát se podíváme na propojení ZPS s dalšími aplikacemi, které dále rozšiřují možnosti každého fotografa. 

Článek je starý více než 5 let. Informace v něm mohou být zastaralé.

Pracujeme na jeho aktualizaci. Zatím si můžete přečíst nějaké novější.

Ne, chci pokračovat ve čtení článku

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorPetr Pazdera

Profesí speciální pedagog se fotografování věnuje téměř třicet let. Kromě fotografování jsou jeho koníčky informační technologie a více než tři desítky let hraje závodně kuželky za TJ Tatran v Jablonné v Podještědí. Když z domova vyráží s fotovýbavou, jsou to většinou cesty za krajinářskou fotografií – i toho důvodu působí jako moderátor této sekce na portále www.photoextract.com. Blízká mu jsou také témata sportu a lidí ve fotografiích obecně, kterou spojuje s reportáží. Občas můžete jeho reporty ze zajímavých akcí v Libereckém kraji shlédnout na známých fotografických portálech, ve zpravodajství z Českolipska na www.novinky.cz nebo přímo na osobním blogu iDNES či jeho vlastních webových stránkách, kde se také dozvíte více o jeho fotografiích. Je členem NikonClubu ČR a Svazu českých fotografů.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *