Váš oblíbený fotomagazín v novém

Časy a lidé se mění a nejinak tomu je i v ZONER software a na Milujeme fotografii. Přinášíme vám nový vzhled a společně s ním i čerstvou posilu firmy.

Milujeme fotografii jsme oblékli do nového kabátu. Změna designu přináší přehlednější členění a větší fotografie, které si tak budete moct lépe vychutnat. Čtenářům využívající chytré telefony a tablety se bude magazín mnohem lépe číst. Hlavně tu ale i nadále najdete vše důležité, od inspirace přes tipy a triky pro fotografování až po návody na použití Zoner Photo Studia.

Kromě nového vzhledu vám představujeme také novou členku redakce a posilu ZONER software. Aja Voráčková bude mít na starost nejen komunikaci firmy, ale taktéž magazín Milujeme fotografii. Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Těšíme se na její nové neotřelé nápady a pohledy, které přinese. I nadále budeme spolupracovat s osvědčenými autory a profesionálními fotografy, jejichž zkušenosti a rady vás ve fotografii budou inspirovat a učit stále nové věci.

Autorka fotografie: Charlota Blunárová
Autorka fotografie: Charlota Blunárová
Čtěte Milujeme fotografii, foťte a chlubte se nám svými snímky. S jejich tříděním, organizací a úpravou vám pomůže Zoner Photo Studio, které si můžete stáhnoutvyzkoušet na 30 dní zdarma. Těšíme se na vaše fotografie na našem Facebooku nebo na webové galerii Zonerama.

Každý týden nové články do vaší schránky

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře