Váš oblíbený fotomagazín v novém

Časy a lidé se mění a nejinak tomu je i v ZONER software a na Milujeme fotografii. Přinášíme vám nový vzhled a společně s ním i čerstvou posilu firmy.

Milujeme fotografii jsme oblékli do nového kabátu. Změna designu přináší přehlednější členění a větší fotografie, které si tak budete moct lépe vychutnat. Čtenářům využívající chytré telefony a tablety se bude magazín mnohem lépe číst. Hlavně tu ale i nadále najdete vše důležité, od inspirace přes tipy a triky pro fotografování až po návody na použití Zoner Photo Studia.

Kromě nového vzhledu vám představujeme také novou členku redakce a posilu ZONER software. Aja Voráčková bude mít na starost nejen komunikaci firmy, ale taktéž magazín Milujeme fotografii. Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Těšíme se na její nové neotřelé nápady a pohledy, které přinese. I nadále budeme spolupracovat s osvědčenými autory a profesionálními fotografy, jejichž zkušenosti a rady vás ve fotografii budou inspirovat a učit stále nové věci.

Autorka fotografie: Charlota Blunárová
Autorka fotografie: Charlota Blunárová
Čtěte Milujeme fotografii, foťte a chlubte se nám svými snímky. S jejich tříděním, organizací a úpravou vám pomůže Zoner Photo Studio, které si můžete stáhnoutvyzkoušet na 7 dní zdarma. Těšíme se na vaše fotografie na našem Facebooku nebo na webové galerii Zonerama.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *