Těšte se na další FOTOden v Brně!

V rámci brněnského fotografického festivalu F! proběhne i další FOTOden – akce plná praktických workshopů a přednášek zkušených profesionálů.

V pořadí již šestý Zoner FOTOden se uskuteční 5. dubna v rámci nultého ročníku F! Festivalu fotografie, který proběhne ve dnech 4. 4. – 14. 4. 2014 na různých místech v Brně.

Festival nabídne přednášky, diskuze, autorské prezentace (mimo jiné i geniálního Antonína Kratochvíla!), workshopy, portfolio review i prezentace fotografické techniky. Mezi doprovodný program bude patřit filmový klub, besedy s autory ale také třeba koncerty. Program festivalu najdete na stránkách knihyfoto.cz nebo přímo na stránkách festivalu.

Samotný FOTOden bude probíhat přímo v sídle společnosti ZONER software, a. s.celodenním bloku přednášek si účastníci vyslechnou zkušené cestovatele/fotografy, nebudou chybět ani přednášky technické.

Hlavní částí tohoto FOTOdne ale nejsou přednášky, nýbrž několik hodin trvající fotografické workshopy, které tentokrát zaměříme na témata fotografování lidí- od portrétní fotografie (jak ve studiu, tak s využitím přirozeného světla) po akt. Celkem máme připraveny tři různé kurzy fotografování aktu, všechny povede známý fotograf Zbyněk Maděryč. Každý workshop má 2 a půl hodiny, takže se opravdu něco naučíte.

Samozřejmostí je celý blok workshopů na Zoner Photo Studio, bezplatná přednáška o novinkách posledních dvou verzí a celodenní poradna pro naše zákazníky.

V průběhu fotodne budete mít možnost zakoupit si za akční ceny fotografické knihy z nabídky vydavatelství Zoner Press. Máte také možnost vyhrát v naší soutěžní anketě. K akci se také vztahuje speciální prodejní akce: knihy AKT – naučte se fotografovat kreativněKompendium portrétní fotografie koupíte na FOTOdni za pouhých 100 Kč!

Těšíme se na setkání v dubnu a protože vás opravdu rádi uvidíme naživo, tak každý účastník dostane od vydavatelství Zoner Press dárek!

Přejít na celý program akce

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *