Těšte se na další FOTOden v Brně!

V rámci brněnského fotografického festivalu F! proběhne i další FOTOden – akce plná praktických workshopů a přednášek zkušených profesionálů.

V pořadí již šestý Zoner FOTOden se uskuteční 5. dubna v rámci nultého ročníku F! Festivalu fotografie, který proběhne ve dnech 4. 4. – 14. 4. 2014 na různých místech v Brně.

Festival nabídne přednášky, diskuze, autorské prezentace (mimo jiné i geniálního Antonína Kratochvíla!), workshopy, portfolio review i prezentace fotografické techniky. Mezi doprovodný program bude patřit filmový klub, besedy s autory ale také třeba koncerty. Program festivalu najdete na stránkách knihyfoto.cz nebo přímo na stránkách festivalu.

Samotný FOTOden bude probíhat přímo v sídle společnosti ZONER software, a. s.celodenním bloku přednášek si účastníci vyslechnou zkušené cestovatele/fotografy, nebudou chybět ani přednášky technické.

Hlavní částí tohoto FOTOdne ale nejsou přednášky, nýbrž několik hodin trvající fotografické workshopy, které tentokrát zaměříme na témata fotografování lidí- od portrétní fotografie (jak ve studiu, tak s využitím přirozeného světla) po akt. Celkem máme připraveny tři různé kurzy fotografování aktu, všechny povede známý fotograf Zbyněk Maděryč. Každý workshop má 2 a půl hodiny, takže se opravdu něco naučíte.

Samozřejmostí je celý blok workshopů na Zoner Photo Studio, bezplatná přednáška o novinkách posledních dvou verzí a celodenní poradna pro naše zákazníky.

V průběhu fotodne budete mít možnost zakoupit si za akční ceny fotografické knihy z nabídky vydavatelství Zoner Press. Máte také možnost vyhrát v naší soutěžní anketě. K akci se také vztahuje speciální prodejní akce: knihy AKT – naučte se fotografovat kreativněKompendium portrétní fotografie koupíte na FOTOdni za pouhých 100 Kč!

Těšíme se na setkání v dubnu a protože vás opravdu rádi uvidíme naživo, tak každý účastník dostane od vydavatelství Zoner Press dárek!

Přejít na celý program akce

Poslední aktualizace 21. března 2014

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře