Stříhání videa na pár kliknutí? Ukážeme vám, jak na to

Stříhání videa na pár kliknutí? Ukážeme vám, jak na to
Na stříhání videa už dávno nepotřebujete zvláštní program, který neumí nic jiného. Poradíte si s ním i při úpravě fotek. Střih videa, přidání titulků, hudby i přechodových efektů přitom zvládnete na pár kliknutí.

Článek je starý více než 5 let. Informace v něm mohou být zastaralé.

Pracujeme na jeho aktualizaci. Zatím si můžete přečíst nějaké novější.

Ne, chci pokračovat ve čtení článku

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Dovičovič

Od roku 2015 pracuje v ZONER software, kde se mu zalíbilo i díky jeho koníčku – fotografování. Vlastní zrcadlovku, kterou postupně rozšířil o dron. S jeho pomocí se snaží objevovat nové prostory a příležitosti k fotografování. Tato technika ho doprovází i na roadtripech, různých akcích a túrách. Mezi jeho další záliby patří sport nebo hudba. V Zoneru se podílí na vývoji Zoner Photo Studia.

Komentáře (2)

 1. Vladimír Čepelák

  Dobrý den,
  se střihem videa jsem ještě nikdy nepracoval. Teď mám video z kamery, které natočil někdo jiný, formát VOB, konverzi do MP4 – je-li to potřeba – umím. Úkol: vystřihnout a zahodit (řekl bych tomu „smazat“) několik minut z prostředka daného videa. Čili potřebuji zachovat jeho začátek a konec spojené do jednoho videa, které bude kratší než to původní. Přímo takovou funkci, která by uměla smazat kus nahrávky zprostředka (nikoli z kraje) tak, jako by tam nikdy nebyl, jsem nenašel. Asi to chce nějakou kombinaci operací. Můžete prosím poradit něco jednoduchého, tzv. „pro blbý“?

  1. Zdravíme Vás, Vladimíre,
   děkujeme za Váš dotaz. Předali jsme ho naší podpoře, která Vás jistě kontaktovala. Na tohle téma bychom tu asi neměli dost místa:-)
   Přejeme Vám mnoho vydařených videí s dobrým začátkem i koncem:-)
   Eva | Redakce milujemefotografii.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *