Staň se ambasadorem Zoner Photo Studia a ukaž světu své fotky!

Asi jsi o nich už slyšel. Ambasadoři. Pro nás jsou to hrdinové a dobří přátelé Zoner Photo Studia. Vyjmenovat je všechny v jednom odstavci není jednoduché, ale třeba Zdeňku už možná znáš z videí a článků – cosplay portréty ze známých filmů a her upravuje levou zadní. Co neodfotí na scéně, to dokončí v Editoru. Kenji, ten má pod palcem všechny nástroje na úpravu barev ve Vyvolat. Lifestyle portrétům a svatbám dodá filmový look raz dva! Žádný fotografický žánr nám není cizí. Naše hrdiny potkáš na různých místech a my věříme, že talentů je mezi námi mnohem víc. Ozvi se a třeba si tě vybereme!

Hledáme možná právě tebe

Aktivně fotíš, tvoříš pěkné fotky v Zoner Photo Studiu a my o tobě ještě nevíme? Chtěl bys nám pomoct s propagací ZPS X, ukázat své fotky světu a být blíž k nám i dalším šikovným fotografům?

Náš magazín Milujemefotografii.cz čte 60 000 uživatelů měsíčně, na Facebooku pravidelně informujeme o novinkách 28 000 fanoušků. Můžeš si být jistý, že se o tobě spousta lidí dozví! Na jaře a na podzim vydáváme aktualizace, přidáváme nové funkce. Chtěl bys být přímo u zdroje, dozvídat se o novinkách jako první, mít v rukávu spoustu dalších tipů a triků? Rádi poradíme.

Vždy nám udělá radost, když si nás někdo označí na sociálních sítích se svými fotografickými úlovky a pochválí se, že je dotáhl k dokonalosti právě v Zoner Photo Studiu X. Můžeme použít tvé fotografie v našich emailech nebo při vytváření ukázek při vydávání nových updatů? Skvěle! Pokud bys mohl nahrávat klipy o úpravách fotek, psát pro náš magazín nebo chtěl natočit tutoriál, výborně! Možností je víc. Rádi tě podpoříme.

Chceš se stát členem rodiny ambasadorů?

Učiň krok vpřed, vyplnit přihlášku ti zabere jen pár minut. S kolegy vyhodnotíme tvoje portfolio a do týdne se ti ozveme. S firmou jsi ještě nespolupracoval? Není se čeho bát, žádné smlouvy ani ostré deadliny tě nečekají. Dohodneme si pravidla, abys byl spokojený ty i my. Prostě win-win.

Dej nám o sobě vědět a napiš nám ještě dnes na magazin@zoner.cz.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *