Přednášky, workshopy a výstavy naplní na 9 dní pražský Palác Langhans

Na přelomu května a června se v Praze chystá devítidenní festival FotoŠkoda Fest. Na programu je přes 50 přednášek, 50 workshopů, filmová promítání, výstavy i prezentace renomovaných značek.

Vyzkoušet si budete moci techniku renomovaných značek

Vyzkoušet si budete moci techniku renomovaných značek

O své zkušenosti se s návštěvníky přijdou podělit například Jan Šibík, Robert Vano, Tomáš Třeštík, Ondřej Neff, Václav Šilha nebo Sára Saudková. Zaměření workshopů je široké a sahá od makrofotografie, produktové fotografie, street photo přes glamour, lightbrush až po semináře o svícení či vybavování vlastního fotostudia. S Janem Dobrovodským se také můžete naučit, jak upravovat fotografie v Zoner Photo Studiu 17.

Festival pořádá přes 50 přednášek a 50 workshopů

Festival pořádá přes 50 přednášek a 50 workshopů

Festival FotoŠkoda Fest se koná od 30. května do 7. června v Paláci Langhans na Vodičkově ulici v Praze. Základní vstupné stojí 250 Kč a umožňuje vstup na více než 100 akcí. Registrace na jednotlivé části programu již probíhají na webových stránkách festivalu. Prémiové přednášky a workshopy se platí zvlášť.

Fotografie: FotoŠkoda Fest

 

Poslední aktualizace 27. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře