Posílejte papírové pohlednice po celém světě se Zoner Photo Studiem pro Android

Kolikrát se vám stalo, že jste chtěli poslat pohlednici z dovolené, ale nenašli jste žádnou, která by se vám líbila? Měli jste už někdy problém se sehnáním známky nebo poštovní schránky? Přes Zoner Photo Studio pro Android můžete nově nechat poslat papírovou pohlednici, a to do celého světa.

Softwarová divize společnosti ZONER software přichází se svým prvním fyzickým produktem, který zdokonaluje Zoner Photo Studio pro Android. To si zachovává všechny své dosavadní funkce a navíc s ním můžete nechat udělat a poslat do celého světa papírové pohlednice z vlastních fotografií.

„Při našich cestách po USA, kde jsme v loňském roce v kalifornském Silicon Valley otevřeli pobočku, jsme narazili na obrovský problém. Chtěli jsme svým známým poslat pohlednice z míst, která jsme navštívili. Když už jsme ale pracně sehnali pěkný pohled, nebylo možné k němu zakoupit známku nebo najít otevřenou poštu, na níž se jako na jediném místě známky prodávají. Nápad na pohledy z vlastních fotografií, které by se posílaly pomocí naší aplikace, tak přišel zcela přirozeně.“ (Michal Prouza, ředitel softwarové divize)

Jak to funguje?

Vybranou fotografii opatříte vzkazem, pro nějž lze zvolit některé z předvolených písem. Po zadání doručovací adresy a platbě pomocí Google Wallet se o vytištění a zaslání postaráme my. Za 39 korun tak pošlete pohlednici do České republiky a za 59 korun do celého světa. Vzhledem k třídenní doručovací době v rámci České republiky se tak už nestane, že pohled dorazí z druhé strany světa později než vy sami! V zahraničí se doba doručení může lišit dle místních doručovacích služeb.

Cestovatelům při posílání pohlednic z dovolené tak odpadne starost s omezenou nabídkou pohledů v obchodech, sháněním známek a poštovní schránky. Jediné, co potřebujete, je přístup k internetu, zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším a nainstalovanou aplikací Zoner Photo Studio. Ta je ke stažení zdarma z Google Play a poskytuje širokou škálu funkcí pro úpravu fotografií.

zoner_pohlednice

Je to jednoduché: vyberete si fotografii a napíšete vzkaz a adresu a můžete posílat.

Cestujte a foťte

Ať už pojedete do pralesa nebo na malý výlet po našich krajích, vezměte si svůj telefon s Androidem s sebou a foťte. Nebo foťte na fotoaparát a přehrajte si snímky do svého androidího zařízení. Nebo si prostě jen projděte svou galerii na Zoneramě a pošlete cokoliv ze svého archivu.

Přečtěte si podrobněji o posílání pohlednic:

Pošlete z webu papírové pohlednice komukoliv na světě

Pošlete papírovou pohlednici přímo z počítače

Nehledejte poštovní schránku, pošlete pohled z dovolené pomocí mobilu

Posílejte Zoner pohlednice také z přístrojů Apple

Vytvořte si pohlednicovou koláž ze snímků

Poslední aktualizace 27. června 2014

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Redakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Číst všechny články.

Komentáře