Ohlédnutí za Photo+Adventure 2019 v Duisburgu

Tentokrát se krátce ohlédneme za veletrhem Photo+Adventure v německém Duisburgu, kam jsme se s týmem Zoner Photo Studia X vydali o druhém červnovém víkendu.

Pro více než 11 000 návštěvníků se 8. a 9. června otevřely brány areálu industriálního Landschaftsparku. Tématu veletrhu odpovídala i skladba vystavovatelů – vedle nejznámějších výrobců fotografické techniky a vybavení se zde objevily i cestovní kanceláře zaměřené na fotografické výlety po celém světe. Veletrh doplnila výstava úchvatných fotografií přírody od členů Německé asociace wild-life fotografů.

Ohlédnutí za Photo+Adventure 2019 v Duisburgu

Tým Zoner Photo Studia zde celé dva dny představoval Zoner Photo Studio X četným zájemcům o novinky v oblasti úpravy fotek a odpovídal na jejich dotazy.

Ohlédnutí za Photo+Adventure 2019 v DuisburguPro ty, co neradi jezdí daleko, máme dobrou zprávu. Kromě řady akcí v Česku se už na podzim chystáme i na stejně nazvaný, ale podstatně větší veletrh Photo+Adventure do Vídně. Nechcete to propásnout? Sledujte náš Facebook, tam se dozvíte o všech chystaných událostech mezi prvními.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *