Lowepro představilo nové outdoorové fotobatohy

S novou sérií batohů pro fotografy zapálené do turistiky a outdoorových aktivit přichází firma Lowepro. Konkrétně jde o dvojici sportovních batohů Photo Sport BP 200300 AW II a velké batohy Whistler BP 350450 AW. Jednotlivé modely obou typů se liší pouze velikostí.

Whistler 450

Whistler BP 450 AW

Řada Photo Sport BP představuje menší a lehké batohy, BP 200 se hodí spíše pro systémové kompakty nebo malé zrcadlovky s dvěma objektivy a příslušenstvím, BP 300 pak pojme i velkou zrcadlovku s dvěma objektivy a bleskem a příslušenstvím. Batohy typu Whistler prostorově vyhovují plnoformátovým zrcadlovkám s větším počtem objektivů a příslušenstvím a dalšími osobními věcmi.

Sport BP 200 AW II

Sport BP 200 AW II

Sport BP 200 AW II

Sport BP 200 AW II

 

Všechny modely jsou ergonomicky řešeny pro pohodlné nošení, jsou opatřeny systémem odvětrávání zad a povrchová úprava batohů by měla být voděodolná.

Poslední aktualizace 18. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře