ZONER software na veletrhu GO/Regiontour 2012

Takto to vypadalo na výstavišti loni. Zdroj: BVV

Veletrh GO/Regiontour 2012 probíhá od zítřka, 12.ledna, až do neděle 15. ledna. Stánek společnosti Zoner naleznete v přízemí Pavilónu F, pod číslem 010. Během celého veletrhu bude možnost se ptát na dotazy ohledně programu či fotografických technik našeho lektora Milana Kylara.
Pro návštěvníky máme zároveň připraven každodenní program v podobě tématických přednášek:

11:00 HDR
Fotografování a zpracování snímků scén s vysokým dynamickým rozsahem. (Příklady použití: Městská zákoutí ve stínu, kdy je na snímku i část nasvícená sluncem a případně i jasná obloha. Výhledy z tmavého interiéru do osvětleného exteriéru a podobné situace.)

12:00 Multiexpozice
Možnosti odstranění pohybujících se objektů složením více snímků. (Příklady použití: Odstranění náhodných chodců, projíždějících aut nebo jiných objektů ze snímku, na kterém ruší pohled na hlavní fotografovaný objekt.)

14:00 Špatné světelné podmínky
Možnosti fotografování v interiérech, muzeích apod., kde nelze použít blesk. (Příklady použití: Využití různých technik fotografování na místech, kde je nedostatek světla a nelze použít blesk, a způsoby, jak takové snímky zpracovat v ZPS.)

15:30 Výplňový blesk
Využití blesku pro prosvětlení blízkých, příliš tmavých míst při fotografování v protisvětle apod. (Příklady použití: Při fotografování proti slunci nebo proti jasné obloze nebo jinému jasnému zdroji světla jsou např. obličeje fotografovaných zastíněné. V těchto případech je vhodné použít výplňový blesk k jejich prosvětlení).

Pokud na veletrhu budete, určitě využijte příležitosti se dozvědět další tipy k užívání programu Zoner Photo Studio či ho zakoupit za zvýhodněnou cenu. Inspiraci k focení a návody ke zlepšení své techniky můžete načerpat z knih Zoner Pressu, které budou také nabízeny za mimořádně výhodné ceny.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *