Domluvte si školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Nechejte se ve volném čase vzdělávat našimi ambasadory, které znáte z našeho magazínu a příspěvků na sociálních sítích. Školení probíhá jak online, tak osobně. Projděte si školitele a vyberte si, s kým se na školení domluvíte.

Vyberte si školitele, který vám je nejsympatičtější a domluvte si online školení nebo osobní setkání. Termín, forma školení i cena jsou na vaší vzájemné dohodě. 100 % odměn za školení získávají přímo školitelé.

Zdeňka Povolen

Jsem portrétní fotografka, zaměřuji se na focení lidí a snažím se povýšit focení na zážitek. Věřím v dopad psychologie na focení jako profesi. Moje oblíbená oblast je dramatický portrét, ráda používám emoce, speciální efekty a kostýmy.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X
Moje úpravy vždy byly a jsou prováděné v ZPS X. Za roky užívání jsem se naučila ovládat většinu funkcí, které program nabízí. Zcela se orientuji v modulu Vyvolat a denně používám i modul Editor. 

Mojí parketou je portrét. Úpravy lidí a atmosféry na fotkách, přirozené retuše obličeje, zdokonalení fotky barevně, světelně i invazivně. Tedy včetně odstranění nežádoucích elementů, změn na modelce i jejím okolí a přidávání objektů do fotky.

Lokalita pro osobní školení: Praha

Školení domluvíte na mailu vratna.zdenka”zavináč”gmail.com. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Matěj Liška

Fotím hlavně portréty nebo krajiny, ale převážně s lidským prvkem. Pokud jde o úpravy, tak mám hromadu zkušeností s různými styly colorgradingu a obecně s úpravami v modulu Vyvolat, protože pravidelně tvořím presety na stránky zoner.cz.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Dále vám můžu dát tipy na jednoduché, ale efektní úpravy a fotomontáže v Editoru.

V neposlední řadě vám rád pomohu s pochopením funkcí ZPS X. O těch mám velmi dobrý přehled i díky dlouholetým zkušenostem na technické podpoře Zoner Photo Studia.

Lokalita pro osobní školení: BrnoJihomoravský kraj

Školení domluvíte na mailu foto”zavináč”matejliska.cz. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Honza Musil

Už odmala velice rád vyrážím do pro mě neznámých světů, kde zaznamenávám okamžiky na svůj fotoaparát. Rád se s vámi podělím o své know-how v krajinářské, portrétní a černobílé fotografii a o to, jak své fotografie posunout k lepším výsledkům v programu Zoner Photo Studio X.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Velkou inspirací jsou pro mě světelné proměny v krajině, které kouzlí vycházející slunce. Rád z nich pak tvořím časosběrná videa. Těším se na viděnou.

Lokalita pro osobní školení: Pardubice, Hradec Králové, VysočinaPraha

Školení domluvíte na mailu honza”zavináč”pribehysvetla.cz. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Jiří Urban

Jmenuji se Jirka a jsem převážně svatební, portrétní a lifestyle fotograf (a videomaker). Kromě toho jsem milovník vintage skel a jejich specifického charakteru. Focení se věnuji několik let. Za tu dobu jsem vyzkoušel řadu programů na úpravu fotek, nakonec jsem ale skončil u ZPS X, který poslední rok využívám jako hlavní nástroj nejen pro zábavu, ale převážně profesionálně.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Na workshopu se mnou se zaměříme na modul Vyvolat, ve kterém si ukážeme kromě základních úprav také pokročilý coloring a retuše. Jsem připraven reagovat na jakékoli vaše dotazy, takže sem s nimi.

Lokalita pro osobní školení: Jihomoravský kraj, po domluvě i kraj Vysočina

Školení domluvíte na mailu info”zavináč”jiriurban.eu. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Daniel Kasal

Zaměřuji se primárně na focení přírody, architektury a portrétů. Rád vás naučím své postupy nasbírané v těchto žánrech.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Nejlépe vám mohu pomoci, když mi předem pošlete své fotky a společně se potom pobavíme o vhodných úpravách a nástrojích, případně retuších, které povedou ke kýženému výsledku.

Lokalita pro osobní školení: Praha a okolí

Školení domluvíte na mailu daniel”zavináč”kasal.info. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Jakub Miškovský

Při fotografování se snažím do fotografie zanést i kousek fantazie a kreativity. Mám velmi blízko k fotografování přírody, krajinek a poslední dobou i lidí. Snažím se vždy vymyslet něco, co by mohlo fotografii ozvláštnit.

Domluvte si online školení s ambasadory Zoner Photo Studia X

Mnohdy jsou mé fotografie složeny z více fotek v modulu Editor a často jsou upraveny posunem barev. Poslední dobou téměř vždy používám lokální úpravy. Fotím a upravuji především ve formátu JPG. Uživatelem Zoner Photo Studia jsem od jeho verze 12 a za tu celkem dlouhou dobu jsem stihl mnohé pochytit. Už se těším, až si o tom spolu řekneme víc.

Lokalita pro osobní školení: PrahaStředočeský kraj

Školení domluvíte na mailu jakub.miskovsky”zavináč”email.cz. Na vyžádání můžete pořídit také dárkový poukaz.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *