Zoner Photo Studio na předávání cen Brněnský sport v Objektivu

Předávání cen Brněnský sport v Objektivu 2011V úterý 29. 3. 2011 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů fotosoutěže Brněnský sport v objektivu 2010 v gotických prostorách Křížové chodby na Nové radnici. Vyhlášení se účastnili soutěžící v doprovodu svých nejbližších a další významní hosté. Ceny soutěžícím předával primátor statutárního města Brna Roman Onderka, místostarosta městské části Brno – Střed a předseda odborné komise fotosoutěže Pavel Sázavský a také brněnský sportovec a ultramaratonec Dan Orálek.

Všech 14 výherců, autorů nejlepších fotografií, našlo mezi cenami i Zoner Photo Studio 13, které mohou využít pro další kreativní práci s digitální fotografií.

Výherci soutěže Brněnský sport v ObjektivuVýstavu vítězných a dalších přihlášených fotografií si můžete přijít prohlédnou do Křížové chodby na Nové radnici v Brně až do soboty 26. dubna denně od 10:00 do 16:00 hodin. Využijte příležitosti a přijďte se podívat, vstup je zdarma, vchodem z Dominikánské ulice.

Pořadatelé chtěli soutěžícím vyjádřit díky za jejich nadšení a přízeň a při této příležitosti také odstartovali třetí ročník fotosoutěže, kde bude již Zoner Photo Studio celoročním partnerem. Od 1. dubna 2011 je opět otevřená možnost registrace a vkládání soutěžních snímků na stránkách www.brnenskysportvobjektivu.cz.

Poslední aktualizace 11. dubna 2011

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Michal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Číst všechny články.

Komentáře