Zoner Photo Studio je nyní i pro Android!

Dnes jsme oficiálně vypustili nové Zoner Photo Studio, respektive jeho verzi pro Android. Stejně jako desktopová verze je i aplikace pro mobilní zařízení postavena na myšlence řešit veškerou práci s fotografiemi v jediném programu.

Fotoaplikací je na trhu celá řada, Zoner Photo Studio pro Android má za cíl být jedinou komplexní, která by řešila většinu potřeb běžného fotografa. V našem programu můžete fotky samozřejmě prohlížet, upravovat či sdílet, ale také přehledně organizovat v rámci více uložišť.

Zoner Photo Studio pro Android je jednoduché na používání, bez reklam a zcela zdarma.

Aplikace umožňuje přístup, prohlížení a organizaci alb z více uložišť. Lehce tak stáhnete do telefonu fotky například z Facebooku. Zároveň máte možnost zobrazit popisky fotek či fotografické informace (EXIF data).

Každý snímek je možno přímo v aplikaci editovat, v tuto chvíli jsou v nabídce kromě základních expozičních úprav (Expozice, Světla a Stíny, Kontrast), také úpravy barevnosti (Vyrovnání bílé, Saturace) či Vinětace a Doostření. Efekty nastavíte jediným posuvníkem a projevují se v reálném čase, díky čemuž je úprava fotek jednoduchá a rychlá.

Chceme aplikaci tvořit ve spolupráci s vámi, se samotnými uživateli. Vydáním pro nás vývoj aplikace nekončí, právě naopak. Rádi bychom, aby se Zoner Photo Studio pro Android dále vyvíjelo na základě vaší zpětné vazby a vašich požadavků.

Zoner Photo Studio pro Android lze bezplatně stáhnout z Google Play, k jejímu spuštění potřebujete operační systém Android 4.0 nebo novější.

Tiskovou zprávu a kontakt pro média naleznete na zoner.cz.

Poslední aktualizace 21. května 2013

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře