Zoner Photo Studio 13 ve finále soutěže IT produkt 2010

Z třetího kola jsme postoupili do závěrečného finále, kde z každé kategorie vzejde absolutní vítěz. Konečné výsledky budou vyhlášeny začátkem prosince. Zoner Photo Studio 13 najdete v kategorii IT produkt Home.

Hlavním kritériem, dle kterého byly produkty hodnoceny, byla odlišnost produktů od jejich konkurentů. Tou může být jak kompletně inovativní pojetí, tak například jen jedna speciální vlastnost, která však tento produkt může favorizovat pro určitou skupinu zákazníků. Zoner Photo Studio 13 je komplexní program na správu, editaci a sdílení fotografií. Vytvořen fotografy pro potřeby fotografů.

Pokud si chcete Zoner Photo Studio 13 vyzkoušet, stáhněte si zkušební verzi na 7 dní zdarma.Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *