Zoner Photo Cloud nabízí pro všechny kapacitu až 20 GB

Zoner Photo Cloud nabízí pro všechny kapacitu až 20 GB

Všestranný program pro správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X má kapacitu základního plánu úložiště Zoner Photo Cloud 20 GB. Fotografové mohou zálohovat a upravovat fotografie na více zařízeních nedestruktivně, přímo na Zoner Photo Cloudu.

Služba je optimalizovaná pro fotografie, ale nahrávat je možné i jiné soubory. Přenos dat je šifrovaný a zabezpečený proti odposlechu pomocí SSL certifikátů. Samozřejmostí je i funkce koše, který chrání před nechtěným smazáním dat. Soubory se dají obnovit kdykoliv do 30 dnů.

Integrace v katalogu

 “Zoner Photo Cloud je možné přidat a integrovat do katalogu. Zahrnuje to více výhod.  Uživatel může pracovat s fotkami i v režimu offline, rychle vyhledávat a třídit podle klíčových slov nebo místa,“ objasňuje produktový manažer Jan Kupčík.

Dodatečný upgrade a jednoduché sdílení fotek

20 GB základní plán je dostupný automaticky pro všechny uživatele ZPS X. I nadále nabízíme upgrade s ještě větší kapacitou. Je možný ve standardních balíčcích od 50 GB do 1 TB. Individuální navýšení nad hranici 1 TB je možné po kontaktování technické podpory.

ZPS X Cloud

Složky lze sdílet jinému uživateli Zoner Photo Studia X. Je to skvělá volba pro tvorbu rodinného archivu, případně použití v menším pracovním týmu. “Zvětšením Photo Cloudu převyšujeme základní kapacitu konkurenčních řešení pro úpravu fotek a snažíme se podpořit rostoucí trend používání Cloudových služeb,” dodává ředitel Michal Prouza.

Plná verze programu ZPS X včetně základního plánu Zoner Photo Cloudu s kapacitou 20 GB je ke stažení a vyzkoušení na 7 dní zdarma na adrese www.zoner.cz.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *