ZONER gratuluje juniorskému mistru ČR v badmintonu

Adam Mendrek o víkendu potvrdil svou pozici nejslibnějšího talentu českého badmintonu. V mistrovství, kde se představili až o tři roky starší hráči, se mu podařilo zvítězit jak v chlapecké dvouhře, kde ve finále zdolal soupeře Vojtěcha Šelonga ve třech setech, tak ve smíšené čtyřhře, kde se spoluhráčkou Alžbětou Bášovou proti duu Šváb/Pilařová vydobyli zlato ve dvou setech.

Adam Mendrek na MČR U-17, zdroj: http://www.badmintonweb.cz

Adam Mendrek na MČR U-17, zdroj: http://www.badmintonweb.cz

Mendrek vyhrál loni dvě kategorie na MČR do 17ti let. Potvrzení vynikající formy mladého sportovce dává naděje do dalších utkání, zejména Mistrovství České republiky dospělých, které se odehraje tento víkend v Plzni. Již fakt, že Mendrek je jedním z účastníků MČR dospělých v badmintonu je však vzhledem k jeho věku obrovským úspěchem.

Na průběžných žebříčcích je mladý badmintonista také skvěle umístěn: 31.místo ve dvouhře a 22.místo ve čtyřhře v juniorském světovém žebříčku, 11.místo ve dvouhře a vynikající 7.místo ve čtyřhře pak zaujímá v žebříčku evropském. ZONER software je sponzorem Adama Mendreka od roku 2011.

Poslední aktualizace 6. února 2012

21 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře