VIDEO: Střih videa v ZPSX. Žádný problém

00:06:35
Střih videa v ZPSX

Práce s videi není pro Zoner Photo Studio X nejmenší problém. Modul Video Vám umožňuje klipy i obrázky sestříhat dle libosti. Váš snímek můžete doplnit oblíbeným hudebním podkresem, přechodovými efekty, titulky a dalšími prvky. 

Kartu Video se zeleným podbarvením najdete v pravé horní části programu jako poslední z pěti modulů. Prostředí střihu videa je rozděleno na tři části.

 • filmový pás s miniaturami obrázků a videí,
 • časová osa videa, která obsahuje jednotlivé obrazové a zvukové stopy, a
 • náhled videa.

Pusťte si i naše další videa a seznamte se s funkcemi modulu Video:

Po jarní aktualizaci 2023 přibylo v modulu Video spousta novinek, a jak pomocí těchto novinek stříhat vaše klipy se dozvíte v našem nejnovějším videu:

Nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál, abyste všechny naše videonávody zhlédli vždy včas!

Editor fotek,
který nezná hranic
Stáhněte

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorEva Krušoftová

Jako šéfredaktor magazínu Milujeme fotografii pro vás připravuji články ze světa fotografie, postupy pro úpravy fotek i novinky z vývoje editoru Zoner Photo Studia. Čerstvě po dokončení školy jsem vedla fotokroužky pro děti a dospělé a fascinoval mě starý proces tvorby fotografie. Někdy něco málo napíšu a občas něco fotím, ale aktuálně mě nejvíce baví tvořit pro vás obsah magazínu.

Komentáře (2)

 1. Dobrý den,
  ZPS používám již řadu let, ale s video modulem jsem teprve začal. S trochou kreativity se v modulu dají vytvořit skvělá videa. Chybí mi jen jedna funkce, kterou považuji za tu ze základních a to možnost nastavit barevné pozadí titulku, třeba pro skóre zápasu. Protože natáčím hlavně videa sportovních utkání mládeže, hodil by se i titulek s časomírou.
  S pozdravem
  Vratislav

  1. Zdravím vás, Vratislave,
   velmi mě těší, že je ZPS X vašim pomocníkem i pro zpracování videí. Modul Video se snažíme vylepšovat jak jen to jde. Máte pravdu, tohle je dozajista funkce, která by neměla chybět. Kolegové z vývoje ji mají na svém seznamu a brzy bude součástí aktualizace, která se vám nabídne. Bohužel ale nedokážu odhadnout kdy přesně.
   Moc vám děkuji za vaši přízeň a přeji mnoho skvěle sestříhaných videí:-)
   Eva | Redakce Milujeme fotografii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *