Sony udává tempo ostření s novým modelem α6300

Sony představila svou nejnovější APS-C bezzrcadlovku α6300, která se může pochlubit především propracovaným a rychlým systémem autofokusu. Ten je schopný zaostřit už za 0,05 sekundy. Ostřící systém navíc disponuje 425 fázovými body, které jsou rozmístěny po celé ploše obrazu. Sony tak slibuje výrazně rychlejší ostření i na pohybující se objekty.

1460568099

Uvnitř fotoaparátu najdeme 24,2Mpx snímač Exmor CMOS a obrazový procesor BIONZ X. Citlivost se pohybuje v rozsahu ISO 100–51 200. Model α6300 dokáže fotit rychlostí až 11 snímků za sekundu v režimu kontinuálního snímání při stálém automatickém zaostřování. Zapnete-li živý náhled rychlost klesne na 8 snímků za sekundu. Snímat můžete také v tichém módu.

Fotoaparát umí natáčet videa v rozlišení 4K. To je však resamplováno z rozlišení 6K, tedy plného rozlišení, kterého je přístroj schopen. To by mělo zajistit videonahrávky plné deailů.

0796038377

Tělo fotoaparátu je vyrobeno z hořčíkové slitiny. Bajonet fotoaparátu je typu Sony-E. Co se konektivity týče, fotoaparát nabízí připojení přes Wi-Fi a NFC. Disponuje elektronickým hledáčkem s 0,72x zvětšením a 2,36 miliony body.

Fotoaparát by měl být dostupný od března tohoto roku. Cena byla zatím stanovena pro americký trh, v přepočtu se pohybuje okolo 25 tisíc korun.

Poslední aktualizace 4. února 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře