Setkání fotografů nabídne na konci listopadu celodenní rozmanitý program

Všem, kteří rádi fotí, od začátečníků po profesionály, je věnovaný již 23. ročník podzimního Setkání fotografů. Po jeden den se můžete účastnit přednášek, workshopů, diskusí s fotografy i soutěžení.

Naplánovaná je například přednáška i workshop dokumentaristy a fotoreportéra Tomkiho Němce, Robert Vano pohovoří o tom, jak se stát úspěšným fotografem, Andrej Macenauer nechá nahlédnout do tajů své krajinářské tvorby. O faktech a mýtech fotografie se rozpovídá šéfredaktor vydavatelství Zoner Press Pavel Kristián. Na jednotlivých workshopech se můžete naučit jak nastavit fotoaparát, jak pracovat s externím bleskem, či jak na Zoner Photo Studio. Náš program si budete moci na místě také vyzkoušet, těším se na vás!

Pokud se zaregistrujete předem, získáte slevu a celodenní vstupné vás vyjde na 250 Kč. Workshopy jsou zpoplatněny zvlášť. Setkání fotografů se koná 28. listopadu v Praze v KC Zahrada na Chodově.

Titulní fotografie: Tomki Němec

Poslední aktualizace 11. listopadu 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře