Přijďte na FOTOEXPO a staňte se fototalentem roku 2016

Desítky fotografů a nejlepší firmy z oboru fotografie zaplní předposlední říjnový víkend Národní dům na pražských Vinohradech. Jednodenní veletrh a festival FOTOEXPO 2016 nabídne řadu workshopů, diskuzí a seminářů. Prohlédnout si budete moci to nejnovější z fotografické techniky. A pokud jste se k tomu dosud nedostali, budete si také moci vyzkoušet a osahat Zoner Photo Studio.

Neoddělitelnou součástí programu je soutěž FOTOTALENT 2016. Soutěží se ve třech tematických kategoriích (Elektrická energie, Osvětlení a Moderní komunikace) o ceny od společností Canon, Phototools nebo Foto Riegel. Do soutěže věnoval ceny také ZONER sofware a Zoner Press. Kromě toho čekají tři vybrané snímky finanční odměny od veletrhu Amper. Podmínky a způsob přihlášení do soutěže najdete na webu festivalu FOTOEXPO.

Vítězný snímek loňského ročníku soutěže Fototalent na téma V ulicích, autor: Ondřej Pohludka

Vítězný snímek loňského ročníku soutěže Fototalent na téma V ulicích, autor: Ondřej Pohludka

Letos proběhne už čtvrtý ročník veletrhu. Konat se bude 22. října v Národním domě v Praze na Vinohradech.

Poslední aktualizace 15. července 2016

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře