Nová učebna ZONERu v provozu

Protože kurzů děláme víc a víc a určitě budeme nabídku dál rozšiřovat, vybavili jsme pro vás zcela novou učebnu a jako bonus k ní pořídili i malý ateliér!

Stará učebna už nebyla to pravé ořechové, a tak jsme se rozhodli zařídit zcela novou v nové budově ZONERu na Nových sadech v Brně. Adresa zůstala, ale budova se změnila. A protože chceme naši nabídku workshopů stále obohacovat a rozšiřovat, bylo samozřejmé, že jsme přidali malý ateliér.

Učebna v provozu, uprostřed semináře na úpravy v ZPS
Učebna v provozu, uprostřed semináře na úpravy v ZPS

Co je tedy nyní k dispozici? Máme počítačovou učebnu s dvanácti stroji, na kterých si budete moci vyzkoušet úpravy v ZPS, ale v budoucnu možná i něco víc. Projektor a podobné srandičky ani nebudu zmiňovat, důležitá je kapacita a ta je právě 12.

U ateliéru je to mnohem zajímavější. Veškeré vybavení je od firmy PHOTON EUROPE a není ho vůbec málo. Kromě dvou standardních papírových pozadí (černé/bílé) máme zatím jedno extra mušelínové 3

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *