Do Kafkova domu v Praze zavítá festival Prague Photo

Devátý ročník fotografického festivalu Prague Photo odstartuje za necelé dva týdny. Představí se tu různí fotografové, galerie, fotografické společnosti, k vidění budou také originály téměř 180 autorů současných i těch, kteří se stali klasiky svého oboru.

Mezi galerie, které přivezou své kolekce fotografií patří například Artinbox Gallery, The Chemistry Gallery, Galerie Gambit, zúčastní se také Czech Press Photo nebo fotografické školy jako Institut tvůrčí fotografie v Opavě či Fakulta umění a designu Univerzity J. E. Purkyně. Na tzv. pop-up prezentacích se můžete setkat s tvorbou Magdaleny Bláhové, Tomáše Pauluse, Roberta Carritherse či Antonia Cossy.

Prague Photo potrvá od úterý 19. dubna 2016  do neděle 24. dubna 2016. Program bude probíhat v Kafkově domě v Praze na Náměstí Franze Kafky, který bude přístupný vždy od 11 do 19 hodin.

Fotografie: Martin Schubert, Prague Photo

Poslední aktualizace 9. dubna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře