Jarní novinky ze Zoneru: Fotoaktuality, Mobilní aplikace roku a nová kniha o ZPS

Máme rádi nové věci a doufáme, že vy také! Teď se jich sešlo hned několik, takže to už vydalo na celý článek. Novinky nejsou tentokrát čistě z naší dílny, ale rozhodně se nás týkají. Pojďme se na ně podívat.

Fotoaktuality

Jestliže navštěvujete milujemefotografii.cz pravidelně, asi jste si všimli, že jsme spustili rubriku Fotoaktuality. Ta vás bude každý den informovat o nejčerstvějších novinkách z fotografického světa. Dozvíte se o nových fotoaparátech, objektivech a zajímavých aplikacích, nebo získáte inspiraci k návštěvám fotografických výstav. Psát pro vás bude zejména naše nová redaktorka Dáša Husárová.

Využíváte-li nějakou z RSS čteček (Digg, Feedly,…), články z této konkrétní rubriky můžete odebírat pomocí RSS kanálu https://www.milujemefotografii.cz/category/fotoaktuality/feed. (Stejně tak můžete odebírat i další konkrétní kategorie, jen v URL adrese přepíšete slovo fotoaktuality na název jiné kategorie – fotoskola, tipy-triky, inspirace nebo blogujeme.)

Fotoaktuality můžete sledovat také na Twitteru nebo Google+, hledejte hashtag #fotoaktuality.

fotoaktuality
Nejnovější články z rubriky Fotoaktuality najdete přímo na úvodní stránce.

Mobilní aplikace roku

Donesla se k nám velmi milá zpráva a to ta, že naše mobilní Zoner Photo Studio bylo nominováno v soutěži Mobilní aplikace roku 2015 v kategorii Životní styl.

Věnujte nám tedy prosím chvilku svého času a hlasujte pro nás, budeme moc rádi! (Navíc můžete vyhrát mobilní telefon Samsung Galaxy A5, který na telefon rozhodně nefotí vůbec špatně!)

mobilni aplikace roku zoner photo studio
Hlasujte pro aplikace Zoner Photo Studio – Edit & Go v kategorii Životní styl

 Uživatelská příručka Zoner Photo Studiopříručka zoner photo studio cpress

Nakladatelství Computer Press vydalo knihu Zoner Photo Studio – Uživatelská příručka. Autor Josef Pecinovský v ní sepsal nejen základy práce s naším programem, ale najdete v ní i pokročilejší návody.

Přímo v e-shopu knihy.cpress.cz knihu pořídíte za 279 Kč. My ji přejeme, ať se jí daří!

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorRedakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *