Informace o aktuálních kurzech Zoner Photo Studia

Jelikož se množily dotazy na kurzy Zoner Photo Studia, rozhodli jsme ve spolupráci se školicími středisky vytvořit novou sekci webu www.zoner.cz. Zde naleznete aktuální termíny kurzů Zoner Photo Studia, jejich umístění a přímý odkaz na školící středisko.

V záložce Naučte se našich webových stránek naleznete ode dneška sekci Kurzy.

V tuto chvíli zde naleznete vypsané termíny a města kurzů Zoner Photo Studia. Všechna tato střediska učí na poslední, čtrnácté verzi programu a ZONER software je s nimi v kontaktu. Společnost ZONER software však není organizátorem žádného z těchto výukových kurzů, obsah a náplň kurzů je plně v kompetenci školících středisek. Jelikož není v našich silách kontrolovat kvalitu jednotlivých kurzů, budeme rádi za váš feedback – pište prosím na náš Facebook.

Záložku jsme vytvořili kvůli množících se dotazů na kurzy Zoner Photo Studia. Zájem uživatelů nás samozřejmě těší a doufáme, že budou aktuální informace na našem webu vést k dalšímu vzdělání našich zákazníků.

Informace na záložce budeme průběžně aktualizovat, v tuto chvíli by se mělo jednat o kompletní nabídku kurzů pro měsíce duben a květen 2012.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorJiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *